Aká bohatá je bývalá manželka Steva Harveyho? Wiki Mary Lee Harvey

Mary Lee Harvey je profesionálna vizážistka, ktorá sa preslávila bývalou manželkou populárneho amerického televízneho moderátora a komika Steva Harveyho.

ObsahSkorý život

Mary Lee Shackelford sa narodila 20. októbra 1960 v Texase v USA, takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy, jej národnosť je americká a má afroamerickú národnosť. Údajne bolo jej rodným mestom Dillí v štáte Louisiana a jej matka ju spolu s ďalšími deviatimi súrodencami vychovávala zo slabého týždenného platu od otca. Mary vyrastala v dysfunkčnej rodine. Tvrdila, že bola v detstve zneužívaná a že jej rodičia držali ju a jej súrodencov v izolácii, aby im zabránili hovoriť o tom, čo sa deje v ich dome.

Bývalá manželka Steva Harveyho Mary Vaughnová žaluje za 60 miliónov dolárov, tvrdí mučenie, ohrozovanie detí a „vraždu duší“…

pridané bbbuzz na Piatok 19. mája 2017

Nie je tam veľa informácií o jej rodine, okrem kúskov a kúskov, ktoré vypustila počas jednej rozhovor v roku 2017 , ktorý bol zverejnený na YouTube.

Vzdelávanie

Hovorilo sa, že Mary chodila na strednú školu v Dillí, ale nebolo jasné, či zmaturovala.

Osobný život

Jej manželstvo so Stevom Harveym

V roku 1989 Steve odišiel do Arlingtonu v Texase za prácou stand-up komika, keď stretol Mary, ktorá v tom čase pracovala ako vizážistka v kozmetickom obchode. Očividne tam bolo okamžitá príťažlivosť medzi tými dvoma a začali spolu chodiť. Objavili sa správy, že sa vzali po randení necelý rok. Mary však v rozhovore v roku 2011 povedala, že žili spolu šesť rokov, kým sa v roku 1996 zosobášili.

Bola Stevovou druhou manželkou. Mary porodila ich dieťa, Wyntona, v júli 1997. V čase, keď Steve vstúpil do jej života, už mala syna Stevena, ktorý mal pravdepodobne štyri alebo päť rokov.

Bola so Stevom, keď ešte stále zápasil, a bola veľkou útechou, keď smútil nad stratou svojich blízkych vrátane rodičov a najlepšieho priateľa a manažéra. Pár spolu veľa cestoval. Mary pracovala ako prezidentka spoločností, ktoré vlastnili, konkrétne Wonder Love, Inc. a Harvey House Entertainment. Poskytli financie na počítače a školské potreby pre znevýhodnených študentov v Kalifornii prostredníctvom nadácie Steve & Mary L. Harvey Foundation, ktorú založili v roku 1994. Mary bola v tom čase vzorom pre tínedžerov, takže navštevovala školy.

jpeg

Chaotický rozvod, jej príbeh

„Neporiadna“ je to slovo z viacerých dôvodov – spočiatku to v ich manželstve očividne išlo skvele, ale Steve jej bol údajne neverný väčšinu ich manželského života. V roku 2005 Mary konečne požiadala o rozvod v Texase. O štyri roky neskôr povedala, že dostala 30-dňovú výpoveď, aby opustila dom, ktorý jej údajne pridelili po rozvode. Bolo to tiež len v roku 2009, keď začala dostávať 40 000 dolárov mesačne, ale prestalo to po desiatich platbách, čím sa celkovo dostala na 400 000 dolárov. Mary predala Stevovi svoj podiel na ranči, ktorý vlastnili za 1,5 milióna dolárov, čo bolo podľa nej menej ako trhová hodnota nehnuteľnosti.

To všetko bolo v rozpore s tým, čo hovoria súdne dokumenty – že po rozvode dostávala každý mesiac 40 000 dolárov až do marca 2009 a potom paušálnu sumu 1,5 milióna dolárov a v rámci majetkového vyrovnania dostala aj tri domovy.

Jej bývalá dvojročná asistentka povedala, že v roku 2008 ju Mary požiadala, aby posadila svojho syna do lietadla, a informovala Steva iba 30 minút pred pristátím lietadla. Mary však povedala, že Wyntona neprezradila, že to bola len bežná vec – poslať ich syna, aby trávil čas s otcom. Nemyslela si, že sa jej syn nevráti, ale stratila starostlivosť o syna.

Mary’s tell-all YouTube Videos

Mary spôsobila veľký rozruch tým, že v roku 2011 odovzdala na YouTube tri videá, v ktorých Steva obvinila, že niekoľkokrát porušil ich manželský sľub, vrátane toho, že ju podviedol s Marjorie, ktorá je teraz Stevovou manželkou.

Aj jej bývalý manžel ju vraj nechal na mizine a ich syna obrátil proti nej. Pokračovala v rozhovore v televízii a hovorila o tom, o čom Steve povedal, že všetko sú klamstvá a že súdne dokumenty to dokazujú. Raz, povedala, jej zavolali, že existuje zatykač na jej zatknutie, a tak išla na súd, aby sa o tom informovala, pretože nechcela, aby ju stiahli a spútali, kým bola vonku. Mary sa dozvedela, že zatykač bol na neplatenie výživného na dieťa, čo od nej zákon nepožadoval, zostala cez víkend vo väzení. Predtým, ako stihla zložiť kauciu, bola zatknutá za porušenie podmienok príkazu na roubík, ktorý bol súčasťou rozvodového vyrovnania, a počas vianočných/novoročných sviatkov v roku 2013 bola za mrežami 30 dní – prepustili ju v januári 2014 , čo bola zhodou okolností Steveove narodeniny.

V roku 2017, dvanásť rokov po rozvode, zažalovala Steva Harveyho o 60 miliónov dolárov za vraždu jej duše, čo v preklade znamená ťažkú ​​duševnú bolesť a emocionálne utrpenie. Súčasťou žaloby boli únosy, ohrozenie detí a ďalšie. Súdny dokument ukázal, že Mary sa dokonca pokúsila o samovraždu, aby zastavila bolesť a duševné utrpenie. Tento súdny spor prehrala, no zaujímavé je, že pri podaní žaloby nemala pri sebe právnika, ale sprevádzala ju Essie Berry, aktivistka za občianske práva.

Ďalší súbor videí bol nahraný na YouTube v roku 2017, pričom Mary hovorila o tom, že chce spravodlivosť o tom, čo sa jej stalo. Povedala, že nie je ani zatrpknutá, ani pomstychtivá, ale chcela len to, čo je spravodlivé, čo jej patrí – a to boli „výhody spoločnosti, ktorú vybudovali a pre ktorú tvrdo pracovali“.

Povedala, že o tom neprestane hovoriť, pretože by to bolo ako dať Stevovi, Marjorie a ostatným pas za to, čo jej urobili. Len sa modlila, aby jej vzťah so synom toto všetko prežil. Neexistujú žiadne nedávne rozhovory, osobné vlogy ani overené účty na sociálnych sieťach, ktoré by mohli poskytnúť prehľad o tom, ako sa jej momentálne darí – možno len špekulovať. Verí sa, že sa znovu vydala a teraz je Mary Woolridge alebo Vaughn a žije v Plano v Texase.

Kto je Steve Harvey?

Broderick Stephen Harvey sa narodil 17. januára 1957 vo Welchu v Západnej Virgínii ako najmladšie z piatich detí Jesseho a Eloise Harveyovcov. Má svoj príbeh o bohatstve – bol bezdomovcom koncom osemdesiatych rokov, spal vo svojom Forde z roku 1976 a sprchoval sa na čerpacích staniciach. Vyskúšal si všetko vrátane predavača poistenia, čističa kobercov, poštového doručovateľa a dokonca aj amatérskeho boxera.

Svoje miesto si našiel v roku 1985, keď predvádzal stand-up comedy na javisku. To, že sa v roku 1990 stal finalistom druhej výročnej súťaže Johnnie Walker National Comedy Search v roku 1990, mu vydláždilo cestu k hosťovaniu syndikovanej varietnej show Showtime at the Apollo v rokoch 1993 až 2000. V rokoch 1996 až 2000 mal aj svoj vlastný sitcom The Steve Harvey Show. 2002. Harvey sa potom stal súčasťou The Kings of Comedy, čo bolo v roku 1999 najlepšie zarábajúce komediálne turné v USA, ktoré zarobilo viac ako 19 miliónov dolárov, a v roku 2005 pokračoval vo vlastnom rannom rozhlasovom programe.

Harvey sa stal akýmsi vzťahovým guru, keď v roku 2009 hovoril o vzťahoch v knihe Správaj sa ako dáma, mysli ako muž, ktorá sa stala bestsellerom. Po ňom nasledoval ďalší hit, Straight Talk, No Chaser v roku 2010.

Bol hostiteľom veľmi populárnej hernej show Family Feud, vďaka ktorej získal svoju prvú cenu Daytime Emmy v roku 2014. V roku 2015 hostil súťaž Miss Universe v Las Vegas, kde sa dopustil vážnej chyby, keď oznámil nesprávneho víťaza – zatiaľ čo Miss Kolumbia mávala davu s jej korunou, on vyšiel na pódium, aby sa ospravedlnil za svoju chybu a potom vyhlásil Miss Filipíny za víťazku, ale v nasledujúcich rokoch pokračoval v usporiadaní výročnej súťaže krásy. V roku 2012 spustil svoju vlastnú dennú talk show Steve Harvey, ktorá mu nakoniec vyniesla niekoľko ocenení Daytime Emmy a NAACP Image Award. Od roku 2016 do roku 2018 bol hostiteľom Little Big Shots stanice NBC.

Steve Harvey bol trikrát ženatý a má sedem detí.

S prvou manželkou Marciou (1980 – 1994) má tri deti, potom Wyntona s Mary a v roku 2007 sa oženil so svojou treťou a súčasnou manželkou Marjorie Bridge Harvey, ktorá má tri deti z predchádzajúceho manželstva a ktorú si adoptoval. Steve a Marjorie majú to, čo nazývajú zmiešanou rodinou. Harvey je komik, televízna a rozhlasová osobnosť, herec, autor a filantrop, ktorého zdroje odhadujú jeho čisté imanie na viac ako 200 miliónov dolárov od marca 2020.

Vzhľad

Mary je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 145 libier (65 kg). Na základe posledného rozhovoru na YouTube vyzerala celkom fit. Mary si zvyčajne nechávala čierne vlasy krátke, má hnedé oči.

Čistý majetok a plat

O Maryinej práci alebo podnikaní sa v súčasnosti veľa nehovorí. Ak by ste uverili jej rozhovorom na YouTube v minulosti, zdalo by sa, že bola na mizine a od bývalého manžela nedostávala veľa len alimenty po dobu 10 mesiacov. Autoritatívne zdroje ju však odhadli čistý majetok začiatkom roku 2020 bude okolo 500 000 dolárov.