Aká bohatá je bývalá manželka Michaela Strahana? Životopis Jeana Muggliho

Jean Muggli sa možno vôbec nestala slávnou, keby nebolo jej manželstva a rozvodu s populárnou hviezdou amerického futbalu Michaelom Strahanom. Ich rozvod nebol priateľský a dostal sa na titulky a stal sa najdrahším v USA, aspoň v tom čase. Jean sa vždy snažila držať svoj súkromný život mimo centra pozornosti a podrobnosti o nej a jej minulosti je ťažké nájsť. Poďme sa pozrieť na to, čo vieme o milionárskej bývalej manželke Michaela Strahana.

ObsahRaný život a rodina

Jean Muggli sa narodil 30. novembra 1964 v New Yorku.

Jej rodičia boli Američania, a hoci nepoznáme ich mená, vieme, že Jean mala dobré detstvo. Jej sestra Denise s ňou strávila veľa nezabudnuteľných dní v ich dome.

Vzdelanie

Bohužiaľ, informácie o Jeanovom vzdelaní sú tajné, nič z nich nie je dostupné širokej verejnosti.

Kariéra

O Jeaninej kariére sa toho veľa nevie, ale predtým, ako sa preslávila tým, že sa vydala za Michaela, bola manažérkou kozmetického obchodu. Na základe toho sa predpokladá, že má znalosti o kozmetike a manažmente.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

O súkromnom živote Jean sa toho opäť veľa nevie, a to zahŕňa jej koníčky a všeobecné fakty o tom, čo má a nemá rád.

Vzťah s Michaelom

Jean a Michael sa prvýkrát stretli v kúpeľoch na Manhattane v roku 1994. Stali sa priateľmi a čoskoro začali spolu chodiť – 18. júla 1999 sa obe hrdličky zosobášili. Svadba bola veľmi súkromná záležitosť len s ich blízkymi priateľmi a rodinou, ktorí sa zúčastnia a strávia s nimi výnimočný deň. Spočiatku mali dobré manželstvo a v roku 2004 sa Jean narodili dcéry dvojičky Sophia a Isabella.

Jean Muggli a Michael Strahan

Rozvod

Potom to však išlo z kopca a 20. júla 2006 sa pár rozviedol. Tento rozvod sa zapísal do histórie ako jeden z najviac drahé svojho druhu v tej dobe v Amerike. Rozvod Jean a Michaela bol chaotický – obvinila futbalistu z fyzického násilie a povedala, že ju tak bil, že celé dni močila krv. Jean dodala, že jej obličky boli vážne poškodené v dôsledku zneužívania, ktoré utrpela.

Okrem toho Jean obvinila Michaela, že ju veľakrát podviedol, a dokonca natočila video, ako sa jej sestra vyzliekla.

Michael poprel všetky obvinenia vznesené proti nemu a mal svoje vlastné nároky, pričom uviedol, že Jean vybral z ich bankového účtu viac ako 3 milióny dolárov. Nie je jasné, na čo sa táto suma údajne minula. Nakoniec bol súd v prospech Jean a ona dostala plnú starostlivosť o deti a vyrovnanie 15 miliónov dolárov, ako aj ďalších 18 000 dolárov na výživné každý mesiac. V tom čase sa tiež uvádzalo, že Jean minula tisíce na svoje deti, pričom za fotenie bolo viac ako 22 000 dolárov a hodiny posunkového jazyka za približne 1 700 dolárov, ako aj 27 000 dolárov na oblečenie.

Michael Strahan ide do vojny s jednou zo svojich bývalých manželiek o opatrovníctvo ich dvojčiat a tvrdí, že jeho bývalá je…

pridané krásne na Streda 11. marca 2020

Michael musel predať svoje sídlo v New Jersey v hodnote 3,6 milióna dolárov, aby splatil milióny pridelené svojej bývalej. Po rozvode sa uvádza, že Jean zostala slobodnou ženou, ale Michael chodil s rôznymi Dámske , v súčasnosti 33-ročná nemecká osobnosť sociálnych médií, Marianna Hewitt.

Kto je Michael Strahan?

Michael Strahan sa narodil 21. novembra 1971 v Houstone v Texase ako najmladšie zo šiestich detí Geneovi Williemu Strahanovi, bývalému majorovi americkej armády, a jeho manželke Louise, basketbalovej trénerke.

Michael je synovcom bývalého amerického futbalistu Arta Strahana, ktorý hral v obrannej pozícii za tímy National Football League (NFL) Edmonton Oilers a Atlanta Falcons. Je pravdepodobné, že Art inšpiroval Michaela k kariére v hre.

Michael strávil mnoho rokov v Nemecku kvôli vojenskej službe svojho otca, kde navštevoval Mannheim American High a odštartoval svoju kariéru v americkom futbale. V roku 1985 bol obrancom vtedajšieho Mannheimu Redskins. Keď sa vrátil do USA, zapísal sa na Westbury High School, potom po absolvovaní Texas Southern University v roku 1993 bol draftovaný do NFL New York Giants.

V tíme strávil 15 sezón, sedemkrát bol vybraný do Pro Bowlu a pomohol Giants vyhrať Super Bowl XLII v sezóne 2006-07.

Nároky na zneužívanie Jean

Nedávno Michael povedal, že má dôkazy, že Jean bola zneužívanie jeho dvojčatá už mnoho rokov. Tvrdí, že Jean nebral svoje dcéry na ich zákonom požadované terapeutické sedenia alebo mimoškolské aktivity. Ďalšie podrobnosti o údajnom zneužívaní plánuje odhaliť v dokumentoch, ktoré budú zapečatené. Ak sa jeho tvrdenia ukážu ako pravdivé, Michael, ktorý má iba práva na návštevy, by mohol získať plnú starostlivosť o Sophiu a Isabellu.

Jeanove fyzické vlastnosti

  • Farba vlasov: blond
  • Farba očí: zelená
  • Výška: 5 stôp 7 palcov (1,7 m)
  • Hmotnosť: 118 libier (53 kg)
  • Vital Statistics: Neznáme
  • Veľkosť topánky: 7,5 (US)
  • Veľkosť podprsenky: Neznáma
  • Rodné znamenie: Škorpión

Čistý majetok

Čistý majetok Jean Muggli sa odhaduje až na 12 miliónov dolárov , a to aj po tom, čo jej v rámci rozvodového vyrovnania prisúdili ohromných 15 miliónov dolárov. Michaelov čistý majetok je údajne až 75 miliónov dolárov.