• Hlavná
  • Herci
  • Aká bohatá je bývalá manželka Hugha Hefnera – Kimberley Conrad? Wiki

Aká bohatá je bývalá manželka Hugha Hefnera – Kimberley Conrad? Wiki

ObsahKto je Kimberley Conrad? Wiki Bio

Kimberley Conrad sa narodila v Moultone v Alabame v USA 6. augusta 1962, takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je modelkou a herečkou, ktorá je známa najmä vďaka spolupráci s časopisom Playboy a niekdajšiemu manželstvu Hugh Hefner .

Raný život a vzdelanie

Kimberley sa so svojou rodinou presťahovala do Rena v Nevade, keď mala štyri roky, a druhýkrát sa presťahovali do Britskej Kolumbie v Kanade, keď mala dvanásť. Jej mama bola kaderníčka a už odmalička ju zaujímal modeling a súťaže krásy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

1989 Playmate of the year Kimberly Conrad #kimberlyconrad v špeciálnej edícii Playboya Playmates of the Year #playboy #playboyspecialedition #playmatesofttheyear #sexsymbol #mensmagazine #pinup #glamour #centerfold #magazine #glamourmodel #covermodel #vintageeroticayrevis #covermodel #vintageeroticayreus #show spoluhráč

Príspevok zdieľaný používateľom mensmagazines revised (@mensmagazinesrevisted) 2. júla 2019 o 14:31 PDT

Kimberley navštevovala miestnu strednú školu, kde bola fyzicky aktívna, a po imatrikulácii sa namiesto zápisu na vysokú školu venovala kariére v modelingu.

Kariéra ako modelka a herečka

S modelingom začala ako sedemnásťročná, pracovala pre John Casablancas Elite Model Management. Jej modelingová kariéra sa rozbehla, keď bola pozvaná, aby zapózovala Playboy od miestneho fotografa Kena Honeyho a v januári 1988 bola vyhlásená za Playboy's Playmate of the Month v januári 1988 a Playboy's Playmate of the Year v roku 1989. V tom istom roku debutovala v televíznom seriáli v epizóde Highway to Heaven a hrala vedľajšiu úlohu čašníčky v populárnom dramatickom seriáli Falcon Crest.

Kimberley sa objavila v mnohých videách Playboya a dokonca jej bolo venované špeciálne vydanie v novinovom stánku Playboy. Ako vegetarián a zástanca práv zvierat Conrad pracoval pre People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) a rôzne skupiny na záchranu zvierat v Los Angeles v Kalifornii.

Milujte život a manželstvo s Hughom Hefnerom

Kimberley si získala veľkú pozornosť médií v roku 1989, keď sa vydala za majiteľa a vydavateľa Playboya Hugha Hefnera. Bola jeho druhou manželkou a majú spolu dvoch synov, Marstona Glenna Hefnera a Coopera Bradforda Hefnera.

Počas prvých deviatich rokov ich manželstva Kimberley premenila sídlo Playboy na konzervatívnejší dom, údajne nedovolila Hughovi organizovať večierky v ich dome.

Obaja sa však rozišli v roku 1998, ale formálne sa nerozviedli. Hugh Hefner bol citovaný k situácii „S radosťou by som sa s ňou rozviedol, keď sme sa rozišli, ale chcela zostať vydatá pre našich chlapcov.“ Kimberley sa presťahovala do domu vedľa Playboy Mansion, ale potom, čo 11 rokov žila v oddelených domoch, požiadala o rozvode s uvedením „neprekonateľných rozdielov“ v septembri 2009 po tom, čo ich najmladšie dieťa dovŕšilo 18 rokov. Rozvod bol ukončený v marci 2010.

Hugh Hefner platil Kimberley 250 000 dolárov ročne po rozvode, správy však hovoria, že neskôr proti nemu podala žalobu v súvislosti s 5 miliónmi dolárov, ktoré pochádzali z predaja domu, ktorý spolu vlastnili. Hefner údajne uviedol, že ho Kimberley počas ich spoločných rokov podvádzala, hoci mu (údajne) zostal verný.

Od rozvodu sa Kimberley drží mimo očí verejnosti a o jej milostnom živote sa toho veľa nevie. Zdá sa, že so svojimi deťmi žije pokojný život a o jej osobných záležitostiach sa nerozprávajú žiadne chýry.

Záľuby a iné záujmy

Kimberley je milovníčkou zvierat a vo svojom voľnom čase dobrovoľne pracovala v centrách na záchranu zvierat. Adoptovala si troch psov a trávi veľa času starostlivosťou o nich – nie je veľkým fanúšikom mačiek. Baví ju varenie a je fanúšičkou a nasledovníčkou Jamieho Olivera, ktorý nachádza vzrušenie pri skúšaní nových vegetariánskych a vegánskych receptov.

Rada tiež číta, pričom medzi jej obľúbené patria klasické romány ako Pýcha a predsudok, Sto rokov samoty či Anna Karenina.

Vzhľad a čistý majetok

Kimberley má 57 rokov. Má blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži 120 libier (55 kg) a jej dôležité štatistiky sú 36-24-36, nosí veľkosť 3 a veľkosť topánok 8. Od marca 2020 jej sieť Hodnota sa odhaduje na 1,5 milióna dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Hugha Hefnera bol v čase jeho smrti údajne 110 miliónov dolárov.

Kto bol Hugh Hefner? Wiki životopis

Hugh Marston Hefner sa narodil v Chicagu, Illinois, USA, 9. apríla 1926 – jeho znamenie zverokruhu bol Baran a mal americkú národnosť.

Bol vydavateľom časopisov, najpopulárnejším tým, že bol zakladateľom a šéfredaktorom Playboya, ktorý bol založený v roku 1953. Zomrel 17. septembra 2017 vo veku 91 rokov.

Hugh bol prvým dieťaťom účtovníka Glenna Luciusa Hefnera a jeho manželky Grace Caroline Hefnerovej (rodenej Swansonovej), ktorá pracovala ako učiteľka. Jeho rodičia boli z Nebrasky a mal mladšieho brata Keitha. Hugh chodil na základnú školu Sayre a potom prešiel na strednú školu Steinmetz. Jeho IQ bolo údajne 152, hoci jeho akademický výkon bol vo všeobecnosti výnimočný. Bol však predsedom študentskej rady a založil školské noviny.

Hugh slúžil dva roky v americkej armáde ako bojovník na konci druhej svetovej vojny a bol prepustený v roku 1946. Jedno leto študoval na Chicagskom umeleckom inštitúte a potom sa zapísal na University of Illinois, Urbana-Champaign, kde sa špecializoval na psychológia. Hefner získal bakalársky titul v roku 1949, potom sa okamžite oženil so svojou prvou manželkou Mildred Williamsovou. Neskôr absolvoval semester diplomovej práce v oblasti sociológie so zameraním na výskum sexu.

V januári 1952 Hugh opustil prácu textára v časopise Esquire a nasledujúci rok si vzal pôžičku na spustenie Playboya, ktorý sa mal pôvodne volať Stag Party.

Hefner mal menšiu mozgovú príhodu v roku 1985 vo veku 59 rokov. Po prehodnotení svojho životného štýlu urobil niekoľko zmien. Divočina,…

pridané FashionTV na Sobota 9. apríla 2011

Prvé číslo Playboya vyšlo v decembri 1953 a na obálke sa objavila Marilyn Monroe z jej nahého fotenia z roku 1949. Hugh sa stal populárnou verejnou osobnosťou a vystupoval v niekoľkých televíznych reláciách, ako napríklad The Simpsons a The Girl Next Door, ktoré tiež spoluvytvoril.

Po rozvode so svojou prvou manželkou zverejnil informácie o svojich vzťahoch s mnohými ženami a uviedol, že chodil s desiatimi ženami súčasne. Zomrel vo svojom dome v Holmby Hills, Los Angeles, Kalifornia vo veku 91 rokov v dôsledku infekcie E. coli.