Aká bohatá je bývalá manželka Blakea Sheltona – Kaynette Williams? Wiki

ObsahKto je Kaynette Williams?

Kaynette Williams je učiteľkou matematiky na základnej škole, no známa je najmä ako bývalá manželka country speváka a hudobníka Blakea Sheltona. Slúžila ako jeho manažérka až do ich rozvodu v roku 2006. Nesledovala inú kariéru, hoci mala niekoľko iných záujmov.

Životopis Kaynette Williamsovej, vek, vzdelanie

Kaynette Francis Gern sa narodila 20. februára 1973 v meste Ada, Oklahoma, USA. Jej otec pracoval ako moderátor správ v miestnej televíznej stanici, zatiaľ čo jej matka pracovala v súkromnej škole. Kaynette Williamsová chodila na strednú školu v meste Ada a potom sa venovala dvom titulom a dokončila oba, v odbore financie a humanitné vedy.

Kariéra Kaynette Williamsovej

Kaynette Williams sa zaujímala o módny dizajn a televíziu, ale nemala dostatok času na kariéru v móde, pretože začala pracovať ako manažérka svojho budúceho manžela Blakea Sheltona a hostila rôzne podujatia, kým sa stala Sheltonovou manažérkou.

Manželstvo a rozvod Kaynette Williamsovej

Kaynette a Blake Shelton boli stredoškoláci a chodili spolu roky pred svadbou v roku 2003. Obaja sa vzali v Gatlinburgu v štáte Tennessee na malej ceremónii 17. novembra – Blake svojej neveste zaspieval Juliu od Conwaya Twittyho.

Kaynette pracovala ako Shelton's road manager až do rozvodu v roku 2006 pár nemal žiadne deti a dôvodom rozvodu bola Blakeova nevera – na otázku, prečo sa rozviedla so Sheltonom, Williams uviedol, že bol vinný z nevhodného manželského správania. Kaynette sa po rozvode vrátila do Oklahomy a neskôr chodila s Codym Joeom Scheckom, držiteľom svetového rekordu v ródeu.

Čistá hodnota Kaynette Williamsovej

Čistý majetok Kaynette Williamsovej sa odhaduje na 600 000 dolárov, ale je to konzervatívne, pretože je známe, že po ich rozvode dostala značné množstvo peňazí od Blakea Sheltona.

Blake bol prvýkrát ženatý v rokoch 2003 až 2006 s Kaynette Williamsovou, ktorá teraz vyučuje.

pridané Horúca country hudba na Utorok 7. januára 2014

K svojmu bohatstvu pridala viac peňazí aj vďaka práci učiteľky matematiky na základnej škole.

Osobný život Kaynette Williamsovej

Williamsová má rada literatúru, ktorá je jej najväčšou vášňou. Povrávalo sa, že Kaynette sa po rozvode s Blakeom Sheltonom stala lesbičkou, ale všetky tieto fámy popiera. Kaynette je aktivistkou za práva žien a spolupracovala s niekoľkými organizáciami, ktoré pomáhajú ženám v dnešnej spoločnosti. Ďalšia fáma sa objavila pred niekoľkými rokmi, keď sa Kaynette pokúsila predať svoje svadobné šaty Demetrios veľkosti 6 za počiatočnú cenu 700 dolárov na eBay.

Bol to eBay účet kamarátky Kaynette a na túto položku neboli podané žiadne ponuky. Hoci mnohí tvrdili, že Williamsová sa zúfalo snažila vyložiť šaty, aby vybrala peniaze, keďže bola na mizine, tento príbeh sa nikdy nepotvrdil.

Bývalý manžel Kaynette Williamsovej Blake Shelton Age and Early Life

Blake Tollison Shelton sa narodil 18. júna 1976 v Ade v Oklahome Richardovi Sheltonovi, predajcovi ojazdených áut, a Dorothy, majiteľke salónu krásy. Blakeov strýko ho naučil hrať na gitare potom, čo začal spievať v ranom veku, potom vo veku 15 rokov Shelton napísal svoju prvú pieseň. Blakeov starší brat Richie zomrel pri autonehode v októbri 1990. Jeho otec Dick (71) zomrel v Oklahome v roku 2012 po období zhoršujúceho sa zdravia.

Kariéra Blakea Sheltona

Blake Shelton je americká country speváčka a televízna osobnosť s viac ako desiatimi štúdiovými albumami. Shelton debutoval v roku 2001 singlom Austin, ktorý sa dostal na vrchol americkej country hitparády, zatiaľ čo jeho debutový album Blake Shelton sa dostal na 3. priečku. O rok neskôr Shelton vydal ďalší singel číslo 1 – The Baby – a jeho druhý album The Dreamer vyvrcholil na 2. mieste v rebríčku US Billboard Top Country Albums a získal zlatý certifikát Sheltonovho ďalšieho štúdiového albumu Blake Shelton's Barn & Grill ( 2004), dopadol ešte lepšie a získal platinovú certifikáciu.

Shelton nahrali dva ďalšie albumy v roku 2000 a šesť ďalších v nasledujúcom desaťročí, vrátane najnovšieho Texoma Shore v roku 2017, ktorý sa dostal na prvé miesto v rebríčku Top Country Albums v USA a na 4. mieste v Billboard 200.

Hlas

Shelton je známy aj ako televízna osobnosť a bol trénerom v relácii NBC The Voice. V úvodnej sezóne skončila jeho finalistka Dia Frampton na druhom mieste a následne nahrala so Sheltonom skladbu s názvom I Will na jej album Red, vydaný v roku 2011.

Blake sa vrátil na druhú sezónu show a jeho finalista Jermaine Paul sa stal šampiónom. V tretej sezóne vyhral súťaž člen Sheltonovho tímu Cassadee Pope a ďalší účastník tímu Blake Terry McDermott skončil na druhom mieste. S Mirandou Lambert spieval Shelton America the Beautiful na Super Bowl XLVI vo februári 2012. Vo svojej takmer dve desaťročia trvajúcej kariére získal Shelton osem nominácií na Grammy vrátane nominácií za najlepší country album, najlepší hudobný film a najlepší country sólový výkon.

V roku 2010 Sheltona uviedli do Grand Ole Opry a v roku 2014 do Siene slávy v Oklahome.

Osobný život, vzťahy a manželstvá Blakea Sheltona

Po rozvode so stredoškolskou láskou Kaynette Williamsovou chodil Blake Shelton so speváčkou Mirandou Lambertovou a pár sa zosobášil 14. mája 2011 v Boerne v Texase. Toto manželstvo tiež netrvalo dlho, pretože Blake a Miranda sa rozviedli o štyri roky neskôr, v júli 2015. Len o pár mesiacov neskôr začal Shelton chodiť s Gwen Stefani, trojnásobnou držiteľkou ceny Grammy a spoluzakladateľkou a vedúcou speváčkou. kapely No Doubt.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prišiel čas, všetci! Príďte sa pozrieť, ako bude #teamblake vyzerať na ceste do play-off! #hlasové výpadky

Príspevok zdieľaný používateľom Blake Shelton (@blakeshelton) 20. apríla 2020 o 17:00 PDT

V októbri 2019 Blake Shelton celebroval svadbu country speváčky a kolegyne Trace Adkinsovej a kanadskej herečky Victorie Pratt v New Orleans v Louisiane.

Čistá hodnota Blakea Sheltona

Podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok Blakea Sheltona odhaduje na 60 miliónov dolárov. Zatiaľ čo väčšinu svojho bohatstva zarobil Blake svojou kariérou v hudbe, veľa peňazí zarobil aj vďaka práci v The Voice. Okrem toho Shelton vlastní franšízu reštaurácií a zábavných komplexov s názvom Ole Red, ktorú prvýkrát otvoril v septembri 2017 v Sheltonovom rodnom meste v Oklahome, po ktorej nasledovali reštaurácie v Nashville (máj 2018) a v Gatlinburgu (marec 2019).