Aká bohatá je Anna McNulty? Čistá hodnota, priateľ, vek, Wiki

ObsahKto je Anna McNulty?

Anna Elisabeth McNulty sa narodila 26. apríla 2002 v Saint John, New Brunswick, Kanada. Táto 18-ročná superstar YouTube je tiež gymnastka, tanečnica a hadí žena, ktorá je známa zdieľaním tanečných zručností a gymnastických a úžasných videí o flexibilite. O jej rodine sa toho veľa nezdieľa a vieme len to, že má staršiu sestru Grace, ktorá má 20 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Anna McNulty (@annaemcnulty)

Skorá kariéra:

Anna vyrastala v New Brunswicku a ako 10-ročná bola roztlieskavačkou. Do gymnastického sveta sa dostala po stretnutí s uznávanou gymnastkou. Anjelská ryža v apríli 2015, keď mala iba 13 rokov, sa malá Anna rozhodla absolvovať kurzy baletu v baletnej škole Rothesay.

V roku 2017 si mladá atlétka vytvorila svoj kanál na YouTube a následne sa preslávila a získala obrovské množstvo fanúšikov 1,85 milióna odberateľov a viac ako 800 000 fanúšikov na nej. Instagram a viac ako tri milióny predplatiteľov na TikTok.

Anna má aj sekundárny kanál s názvom „Anna McNulty shorts“ s viac ako 100 000 sledovateľmi.

YouTube však zakázal komentáre k jej videám, pretože bola ešte neplnoletá, keď sa prvýkrát pripojila na stránku, a tak ich chránila. Napriek tomu Anna na jednom zo svojich videí uviedla, že vo chvíli, keď dovŕšila 18 rokov, kontaktovala YouTube, aby umožnila komentáre k jej videám, aby mohla komunikovať so svojimi fanúšikmi, no stále čaká na ich odpoveď.

Keď Anna v roku 2020 oslávila 18. narodeniny, urobila skok vo viere do sveta modelingu a následne podporila mnohé obľúbené odevné značky ako Athletic Wear a Pins To Kill.

Je tiež ambasádorkou spoločnosti Discount Dance company.

Ako trávi deň Anna?

V jednom zo svojich videí s otázkami a odpoveďami Anna povedala, že buď tancuje, alebo pozerá svoju obľúbenú reláciu Cheer na Netflixe, a z času na čas si rada precvičí fotografiu a úpravu videa, čo sa jej podľa jej slov veľmi páči. Na svojom nočnom rutinnom videu Anna povedala, že si zariaďuje izbu a potom začne upravovať videá pre svoje účty TikTok a YouTube. Po úprave ide pomáhať mame s prípravou jedla.

Nakoniec sa po večeri pred spaním trochu ponaťahuje.

Aký je čistý majetok Anna McNulty?

Čistý majetok Anny McNultyovej sa odhaduje na približne 650 000 dolárov. Mladá hviezda YouTube však nič z toho nemíňa na luxus, zatiaľ nemá žiadne auto a stále býva s rodičmi.

Fakty o Anne McNultyovej

Anna meria 1,49 m a váži 42 kg. Anna sa udržiava fit tým, že chodí do posilňovne a dodržiava zdravý životný štýl, jej obľúbeným ovocím sú bobule a banán, ale nie je ani vegánka, ani vegetariánka.

Veľmi miluje domáce zvieratá a vlastní dve krásne mačky menom Sofie a Willow. Hovorí dvojjazyčne v angličtine a francúzštine, ale keď sa jej Anna pýtala na univerzitu, povedala, že jej kanál na YouTube je jej vysnívanou prácou a univerzite jej zaberie toľko času, čoskoro sa neprihlási. Po maturite na strednej škole bude všetok svoj čas venovať svojim účtom YouTube, Tiktok a Instagram.

Má Anna McNulty skoliózu?

Skolióza je zakrivenie chrbtice nabok – o Anne, ktorá touto chorobou trpela, bolo publikovaných veľa fám, niektoré to dokonca spájali s jej neuveriteľnou ohybnosťou. Anna to však poprela a povedala ďalej jedno z jej videí že nemá diagnostikovanú skoliózu a nemá žiadne iné základné zdravotné ťažkosti, čo žiada jej fanúšikov, aby neverili všetkému, čo čítajú online.