AJ Lapray Wiki – Aký vysoký je AJ Lapray? Vek, čistá hodnota, NBA

ObsahKto je AJ Lapray?

Talentovaný basketbalista, ktorý sa túžil stať novou hviezdou NBA, no jeho profesionálna kariéra bola prerušená kvôli pokračujúcemu zraneniu bedrového kĺbu a namiesto toho si vybral inú kariéru a teraz je slávnym YouTuberom, ktorý implementoval a spojil svoje schopnosti. s videami na YouTube. Teraz zdieľa basketbalové zručnosti, triky a tipy so stovkami tisíc fanúšikov.

Aj Lapray Wiki- Vek, detstvo a vzdelanie

Narodil sa Samson Angelo Jay Lapray v Corvallis, Oregon USA, syn Sama a jeho manželky Sarah.

Vyrastal vo veľkej rodine piatich súrodencov – Camala, Maci, Jaryn a Alleluia sú jeho bratia a sestry. Celá rodina aktívne športuje a má pár bratrancov, ktorí boli členmi futbalového tímu BYU. Chodil na strednú školu Sprague v Saleme v štáte Oregon v USA, kde začal hrať basketbal. Na ihrisku patril k lepším hráčom, počas seniorského ročníka doviedol tím do štátnej baráže, v ktorej mal priemerne 17 bodov na zápas.

Univerzitná kariéra

Po imatrikulácii poslal AJ záväzný list na University of Oregon, kde strávil svoju prvú sezónu. Vo svojom nováčikovskom roku ako strelecký strážca univerzitného basketbalového tímu Oregon Ducks si AJ nevedel nájsť miesto a odohral len dva zápasy. Po skončení roka, sa presťahoval na Pepperdine University kde sa jeho hrací čas predĺžil a využil šancu, ktorú dostal, keď sa jeho počet zvýšil, odohral 18 zápasov a stanovil svoj rekord deviatich získaných bodov.

jpeg

Začal mať problémy so zranením bedrového kĺbu, s ktorým bojoval až do konca hráčskej kariéry. V Pepperdine zostal ďalší rok, počas ktorého vynechal viac zápasov, ako odohral, ​​pričom nastúpil iba v 14 zápasoch s priemerom 2,9 bodu na zápas a 1,3 odrazu a zopakoval svoje kariérne maximum s deviatimi bodmi v zápase.

Pred ukončením kariéry strávil AJ sezónu na Rice University, kde odohral 10 zápasov, počas ktorých dosiahol priemer 9,1 bodu na zápas.

Toto bola jeho najlepšia sezóna, ale kvôli pokračujúcemu zraneniu musel odstúpiť a sústrediť sa na iné záležitosti.

Popularita YouTube

AJ spustil svoj kanál YouTube v roku 2011 a začal nahrávať basketbalové videá, keď sa jeho kariéra vyvíjala – má videá od strednej školy až po posledný ročník univerzity. Keď získal slušný počet sledovateľov, začal nahrávať rôzne druhy videí, ako sú žarty a výzvy, ale aj informatívne, ako napr. najlepšie autá v Malibu .

Ukázal to aj svojim fanúšikom skutočný dom z populárneho televízneho seriálu Tri a pol chlapa . Basketbalové videá skombinoval s inými témami, ktoré ho zaujímali, čím sa začala jeho cesta k sláve.

Vzostup ku hviezde

Uvedomujúc si, že jeho profesionálna basketbalová kariéra nebude existovať, AJ stále pokračoval vo vytváraní videí súvisiacich s basketbalom s tipmi a trikmi a dávkou humoru, čím prilákal na svoj oficiálny kanál tisíce nových sledovateľov. On hrali basketbal s amatérskymi hráčmi pričom bol s niektorými svojimi priateľmi z vysokej školy prezlečený za nerda a video sa stalo jeho najobľúbenejším online s viac ako 16 miliónmi videní.

Po videu vzbudil väčšiu pozornosť a jeho popularita prešla strechou nad hlavou. Odvtedy AJ natočil niekoľko ďalších podobných videí, ktoré zahŕňajú jeho a jeho priateľov, ktorí hrajú basketbal ako nerdi, vrátane 15 miliónov zhliadnutých videí, v ktorých odhaľuje odpadky hovoriacich cudzincov v basketbale , medzi mnohými ďalšími. Svetovú popularitu si získal vďaka svojej múdrosti, schopnostiam a vedomostiam o basketbale.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad AJ Lapray

AJ našiel svoje povolanie v basketbale a spojením svojich basketbalových zručností a nedávnych trendov v sociálnych médiách získal slušný počet fanúšikov na YouTube, čo prispelo k jeho bohatstvu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

‍♂️‍♂️‍♂️

Príspevok zdieľaný používateľom A.J. Lapray (@ajaylapray) 9. júla 2020 o 12:31 PDT

Surces teraz odhaduje čisté imanie AJ ​​Lapraya na približne 300 000 dolárov v polovici roku 2020, ale odhaduje sa, že zo svojho kanála YouTube zarobí približne 1 500 dolárov denne vďaka viac ako 300 000 zobrazeniam denne.

AJ bol strelecký strážca vo svojich univerzitných tímoch, stál vo výške 6 stôp 5 palcov (1,96 m), pričom vážil približne 190 libier ~ 86 kg. Je známy svojimi vlnitými dlhými svetlohnedými vlasmi a orieškovými očami.

AJ Lapray Osobný život, zoznamka, priateľka, slobodný, ženatý? E

AJ je ženatý muž, jeho manželka sa volá Symone Sullivan a pár zdieľali príbeh o tom, ako sa stretli v roku 2015, v jednom z mnohých videí AJ, keď AJ prestúpil na univerzitu, ktorú navštevoval Symone.

Odvtedy si pár vytvoril silné puto a svoju lásku oslávi svadobným obradom 30. augusta 2020. Nemajú deti.

AJ Lapray News, fakty

AJ sa počas svojej krátkej kariéry v Oregone dokázal dostať do top 100 bodovacej listiny a teraz je v 68. miesto . AJ si vybudoval svoju slávu na YouTube s viac ako 700 000 odberateľmi a približne 120 miliónmi zhliadnutí, takže je basketbalovou hviezdou, aj keď iným spôsobom. Na drafte NBA v roku 2018 nebol draftovaný a nehral basketbal za žiadny profesionálny tím. Napriek tomu našiel spôsob, ako zúročiť svoj talent.