Adam LZ – Koľko zarába? Čistá hodnota, plat, rozvod

ObsahKto je Adam LZ?

Adam Lizotte-Zeisler sa narodil 5. mája 1995 v znamení Býka vo Woodbury v štáte Connecticut v USA a je 24-ročným jazdcom na BMX a osobnosťou sociálnych médií, pravdepodobne najlepšie známy tým, že prevádzkuje svoj oficiálny kanál YouTube s vlastným menom. viac ako 2,7 milióna odberateľov, pričom jeho videá majú celkovo viac ako 650 miliónov videní. Má tiež svoje oficiálne účty na Instagrame s viac ako 260 000 sledovateľmi, Twitter s takmer 160 000 sledovateľmi a svoju vlastnú stránku na Facebooku s takmer 500 000 lajkmi.

Nájdené na ceste driftovanie

pridané Adam Ľ na Utorok 6. júna 2017

Aký bohatý je teraz? Adam LZ Čistá hodnota a aktíva

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Adama LZ presahuje 3,2 milióna dolárov, ktorý získal vďaka svojej úspešnej činnosti na platformách sociálnych médií, ktorá mu priniesla množstvo sponzorstiev a spolupráce s rôznymi spoločnosťami. Svoje bohatstvo zväčšuje aj predajom vlastnej línie oblečenia. Adamovo bohatstvo zahŕňa aj také aktíva, ako je dom v hodnote viac ako 700 000 USD nachádzajúci sa v strednej Floride a zbierka áut v hodnote približne 450 000 USD.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Adam LZ strávil svoje prvé roky vo svojom rodnom meste Woodbury, poľnohospodárskom meste v Connecticute.

Jeho otec bol majstrom sveta vo vodnom lyžovaní. Adam je Američan podľa národnosti a patrí k belošskému etniku. Po maturite sa Adam zapísal na University of Central Florida, kde získal bakalársky titul v odbore Business Management so zameraním na podnikanie.

BMX Rider a YouTube Star

Predtým, ako sa Adam LZ stal jazdcom BMX, chcel súťažiť ako jazdec na wakeboarde, ale keďže na ňom môžete jazdiť iba sám, bola to pre neho dosť nuda. Adam teda vymenil wakeboard za BMX bicykel a začal na ňom jazdiť so svojimi priateľmi.

Čoskoro začali natáčať videá, na ktorých robia rôzne triky na bicykloch, a začali uverejňovať príspevky na Adamovom oficiálnom kanáli YouTube – „Adam LZ“ – vytvorenom vo februári 2013. Na úplnom začiatku to robili len pre zábavu, až sa videá stali virálnymi. a kanál začal získavať viac pozornosti.

Najpopulárnejšie videá

Adam pokračoval vo vytváraní videí s obsahom „How To“ a tutoriálov pre tých, ktorí sa chcú naučiť robiť rôzne triky, kaskadérske kúsky a drifty s bicyklami BMX.

Natáča aj rôzne BMX Webisodes, 360s vlogy, vlogy zo svojho súkromného života a videá súvisiace s jazdou na aute a driftovaním, čo ho priviedlo k tomu, že v júni 2016 začal spolupracovať so sieťou Xtreme Video. Jeho prvé video s názvom Ako Bunny Hop Barspin BMX bol nahraný v marci 2013 a medzi najsledovanejšie videá na jeho kanáli patrí Turbo’d My Mom’s Car – Her Reaction Was Priceless!, Walmart Game of BIKE , a GoPro BMX – Woodward West , medzi mnohými inými. Spolupracoval aj s ďalšími známymi osobnosťami YouTube, vrátane Tannera Foxa.

Značka oblečenia 'LZMFG'

Okrem popularity ako YouTubera Adam uviedol na trh aj vlastnú sériu športového oblečenia a doplnkov s názvom „LZMFG“ – napríklad šiltovku, mikinu, tričko alebo batoh si môžete kúpiť jeho internetový obchod . Spolu so svojím priateľom Jamesom Harveyom prevádzkuje aj obchod „LZBMX“, ktorý sa nachádza v centrálnej Floride a predáva aj náhradné diely pre bicykle BMX.

Kolekcia áut Adam LZ

Adam LZ je tiež známy svojou obrovskou zbierkou áut, v ktorej sú okrem iného Nissan 240SX z roku 1989, Mazda Miata z roku 1995, Nissan Silvia Project (S15) z roku 1999, BMW 335i Single Turbo z roku 2008, Mini Cooper S z roku 2015, Mustang GT350 z roku 2017 a mnohé iné. iní.

Adam dokonca natáčal video KOMPLETNÁ PREHLIADKA MOJEJ ZBIERKY AUT! a nahrali ho v decembri 2019 a prilákali takmer dva milióny zhliadnutí.

Vzhľad a vitálna štatistika

Pohľadný YouTuber má krátke svetlohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 10 palcov (1,77 m) a váži približne 165 libier (70 kg). Je štíhly a má udržiavané telo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#driftweek2020 je v plnom prúde! Začali sme na @harris_hill_raceway s najvyššou rýchlosťou a zajtra začíname našu cestu na západ! 2000 míľ pouličných driftových áut, ktoré za 10 dní zasiahli 7 stôp... @aaronlosey, si blázon, že sa ti to podarilo!

Príspevok zdieľaný používateľom Adam LZed (@adam_lz) 21. januára 2020 o 19:32 PST

Bývalá manželka Nicole Fray

Adam LZ bol ženatý s Nicole Frye – stretli sa v roku 2013 v čase, keď sa Adam zapísal na vysokú školu, kde už Nicole študovala, a začali spolu chodiť. Odkedy sa Nicole dostala do vzťahu s hviezdou YouTube, vystupovala v mnohých jeho videách.

Pár sa nakoniec zviazal na súkromnom svadobnom obrade, ktorý sa konal v júli 2016, zdokumentovaný v Adamovom videu. Nicole a Adam: Svadba LZ , ktorá má viac ako päť miliónov videní.

Rozvod a súčasný stav vzťahu

Po dvoch rokoch manželstva sa však Adam a Nicole rozišli svojou cestou a v roku 2018 sa z neznámych dôvodov rozviedli. Koncom roka 2019 sa hovorilo, že je romanticky zapletený s dievčaťom menom Bailey, to sa však nepotvrdilo. Podľa jeho účtov na sociálnych sieťach je Adam pravdepodobne momentálne slobodný a úplne sa sústredí na svoju kariéru. Jeho súčasné bydlisko je v Orlande na Floride.