Aaron Kendrick De Niro – Kto je syn Roberta De Nira? Wiki

ObsahKto je Aaron Kendrick De Niro?

Aaron Kendrick De Niro sa narodil v USA 20. októbra 1995 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Aaron je snáď len známy za to, že bol synom slávneho amerického herca Roberta De Nira a jeho bývalej priateľky Toukie Smith, ktorá je americkou herečkou a modelkou – Aarona aj jeho brata-dvojča Juliana porodila ich náhradná matka.

Detstvo a vzdelanie

Aaron je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho súkromné ​​záležitosti, a o jeho ranom živote a vzdelaní sa toho veľa nevie – vyrastal spolu so svojím dvojčaťom a neskôr nevlastnými bratmi Elliotom a Raphaelom a nevlastnými sestrami Helen a Diahnne.

Aaronovi rodičia sa rozišli, keď mal len jeden rok, a v roku 1998 sa jeho otec oženil s Grace Hightower, americkou herečkou, speváčkou a filantropkou, no aj keď sa aj oni rozišli, v roku 1999 sa nerozviedli a potom v roku 2004 obnovili svoj sľub. – v roku 2018 bolo oznámené, že Robert a Grace sa rozišli , ale dodnes neexistuje potvrdenie o rozvode. Pred Aaronovou matkou bol Robert ženatý s americkou herečkou a speváčkou Diahnne Abbott, v roku 1976 si vymenili sľuby, ale v roku 1988 sa rozviedli.

Je známe, že Aaron navštevoval miestnu strednú školu, z ktorej maturoval v roku 2013, a predpokladá sa, že doteraz sa na vysokú školu nezapísal.

Aaronova kariéra

Aaron sa vyhýbal pozornosti médií a o jeho kariére sa toho veľa nevie. Nie je súčasťou filmového priemyslu, hoci sa verí, že jeho otec sa mu snažil pomôcť pracovať na jeho schopnostiach a získavať role, ale Aaron nemal záujem. Internetom kolujú klebety, že Aaron nie je veľmi blízky svojej rodine, a preto sa takmer stratil z dohľadu, najmä médií.

Milujte život a manželstvo

Aaron nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť, a preto existuje veľa ľudí, ktorí mu veria, že je gay, avšak nič sa nepotvrdilo. Niektorí tvrdili, že videli Aarona držať sa za ruky s tajomnou ženou v uliciach Los Angeles, no neboli poskytnuté žiadne dôkazy na podporu týchto tvrdení.

ROBERT DE NIRO A AARON KENDRICK

pridané Prehľad kanála na Nedeľa 11. augusta 2019

Keďže od novembra 2020 nekomentoval klebety okolo jeho milostného života, Aaron je zrejme slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Vek, výška a čistý majetok

Aaron má 25 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,73 metra na výšku a váži okolo 68 kg. Keďže neexistujú žiadne informácie o jeho kariére, a teda aj príjme, jeho čistý majetok nie je známy. Od novembra 2020 však čistý majetok jeho otca sa rôzne odhaduje na sumy nad minimálne 300 miliónov dolárov, z ktorých môže byť Aaron príjemcom.

Robert De Niro Wiki Bio

Robert Anthony De Niro Jr. sa narodil v New Yorku, USA, 17. augusta 1943 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herec, filmový producent a režisér, ktorý je považovaný za jedného z najlepších hercov všetkých čias – Robert získal Zlatý glóbus, Cenu Screen Actors Guild Life Achievement Award, ako aj dve ceny Akadémie. V roku 2016 mu bývalý americký prezident Barack Obama odovzdal Prezidentskú medailu slobody.

Roberta vychovávali ako jediné dieťa na Manhattane v New Yorku jeho rodičia Robert De Niro Sr. a Virginia Admiral, obaja boli maliari – rozviedli sa dva roky po Robertovom narodení, keďže jeho otec oznámil, že je gay.

Robert býval so svojou matkou a navštevoval základnú školu PS 41 a keď mal desať rokov, prvýkrát sa objavil v školskom predstavení. Navštevoval McBurney School a potom Rhodes Preparatory School, ale vo veku 16 rokov sa rozhodol skončiť, aby sa mohol sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Jeho prvý pozoruhodný výkon bol v satirickom filme Pozdravy v roku 1968, zatiaľ čo niekoľko jeho ďalších úloh bolo vo filmoch Krvavá mama, ahoj, mami! a Born to Win. S filmovým režisérom Martinom Scorsesem začal spolupracovať v roku 1973, keď ho obsadili do kriminálneho filmu Mean Streets, a bol chválený za svoj výkon, pričom film bol neskôr vybraný ako „kultúrne, historicky alebo esteticky významný“ knižnicou kongrese.

V roku 1972 sa Robert zúčastnil konkurzu na rolu v mafiánsky kriminálny film Krstný otec , ale skončil kvôli jeho iným dielam a potom v druhom diele filmu hrala jedna z hlavných postáv – mladý Vito Corleone – a to Robertovi vynieslo prvú cenu Akadémie. V roku 1976 opäť spolupracoval s Martinom Scorsesem, hral v psychologickom filme Taxi Driver, ktorý je dnes hodnotený ako jeden zo 100 najlepších filmov všetkých čias. Jeho ďalšie úlohy boli vo filmoch, ktoré nedokázali pritiahnuť toľko pozornosti ako ostatné, ako napríklad 1900 a The Last Tycoon.

V roku 1977 si Robert zahral hlavnú postavu po boku Lizy Minnelli v hudobnom filme Martina Scorseseho New York, New York a jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v epickom vojnovom filme The Deer Hunter.

Robert si zahral v mnohých kriticky uznávaných filmoch, ako napríklad v životopisnej dráme Zúriaci býk z roku 1980, kriminálnej dráme Once Upon a Time in America z roku 1984 a romantickej komédii Falling in Love z roku 1984, v ktorej si zahrala aj Meryl Streep. V roku 1990 bol Robert obsadený do kriminálneho filmu Goodfellas podľa knihy Wiseguy od Nicholasa Pileggiho, ktorý sa stal obrovským hitom a podľa amerického filmového inštitútu bol zaradený na 92. miesto najlepšieho amerického filmu všetkých čias.

V roku 1993 režíroval svoj prvý film A Bronx Tale, v ktorom aj hral.

Do dnešného dňa sa Robert objavil v približne 125 filmoch a televíznych seriáloch a niekoľko jeho najnovších úloh bolo v životopisnom filme z roku 2017 The Wizard of Lies, v psychologickom trileri Joker z roku 2019 a tiež v roku 2019 v kriticky uznávanom epickom zločine. film The Irishman v réžii Martina Scorseseho.

Je tiež podnikateľom, je spolumajiteľom spoločnosti TriBeCa Productions a majiteľom reštaurácie Tribeca Grill. Robert je spolumajiteľom hotelov a reštaurácií Nobu a je akcionárom rezortu Paradise Found Nobu na ostrove Barbuda.

Robert sa zaujíma o politiku a podporoval bývalého prezidenta USA Baracka Obamu, zatiaľ čo bol ostrým kritikom prezidenta Donalda Trumpa, ešte predtým, ako sa stal prezidentom. Naposledy v roku 2020 Robert podporil Joea Bidena.