44-ročná dcéra The Untold Truth Of Ice-T, Letesha Marrow

Ice-T je multitalentovaná celebrita, ktorá si vybudovala slávu aj ako hudobník, herec, producent a autor. Má tri deti a jeho prvorodená je Letesha Marrow, ktorá má dnes 44 rokov. Nasledovala svojho otca do hudby a televízie, ale nebola taká úspešná ako Ice-T.

ObsahLeTesha Marrow Untold Truth

LeTesha Marrow sa narodila 20. marca 1976 ako dcéra Ice-T a jeho vtedajšej priateľky Adrienne. Keď sa narodila, jej rodičia boli stredoškoláci a jej matka naďalej chodila do školy a vychovávala LeTeshu.

Jej rodičia sa však neskôr rozišli a Ice-T mala viacero vzťahov a ďalšie dve deti, syna Tracyho Marrowa Jr. narodeného v roku 1992 s Darlene Ortiz a dcéru Chanel s manželkou Nicole 'Coco Marie'. Austin.

LeTesha začala chodiť na hodiny spevu, keď mala len päť rokov. a pokračovala vo svojich hudobných ašpiráciách do tínedžerských rokov, no neskôr sa rozhodla pre kariéru v televízii. Po strednej škole nenavštevovala žiadnu univerzitu.

Televízna kariéra

LeTesha začala svoju kariéru v televízii spustením televíznej reality show T-Tea-V Behind the Scenes o jej otcovi Ice-T.

Sledovala ho na jeho každodennom snažení, ale aj na jeho hudobných turné, a vytvorila sériu o jeho profesionálnom a osobnom živote. Okrem toho sa LeTesha objavila aj v televíznej reality show Ice Loves Coco (2011-2013), ktorá predstavuje milostný život jej otca a jeho manželky Coco Austin.

Osobný život, čistá hodnota

Pokiaľ ide o jej osobný život, LeTesha bola pri výbere životného partnera tajná. Zistili sme, že je vydatá, no neexistujú žiadne informácie o mene jej partnera ani o tom, kedy sa obaja vzali.

pridané Ricky Tan na Nedeľa 29. septembra 2013

Napriek tomu je tiež známe, že má syna Elyjah Marrow, ktorý sa narodil v roku 1995. Jej syn bol uväznený v roku 2014, keď nešťastnou náhodou zastrelil svojho spolubývajúceho Daryusa Johnsona. Bol obvinený z nezákonného držania strelnej zbrane, marihuany a ďalších obvinení, ale teraz je na slobode – súd zrejme očakáva jeho ďalšie nezákonné konanie.

Záujmy a vzhľad

LeTesha vyrastala na rapovej hudbe a bola pod silným vplyvom svojho otca. Sama sa túžila stať rapperkou, no osud mal s ňou iné plány. Rada cestuje a využila otcovu popularitu na výlety s ním.

Podľa správ žije rodinný život, no užíva si svoju slávu a bohatstvo.

LeTesha sa stala populárnou sama o sebe a jej majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na približne 2 milióny dolárov.

Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,62 m), pričom váži približne 120 libier ~ 55 kg a jej vitálne štatistiky sú 37-25-37. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Otec LeTesha Marrow, Ice-T

Narodil sa ako Tracy Lauren Marrow 16. februára 1958 v Newarku, New Jersey, USA, je synom Solomona a Alice Marrowových, obaja už zomreli. Mal ťažké detstvo, keď mal len sedem rokov, čelil rasizmu, matka mu zomrela, keď bol v tretej triede, a otec zomrel, keď mal 13 rokov.

Nejaký čas žil u svojej tety, než ho poslali bývať do View Park-Windsor Hills s ďalšou tetou a jej manželom. Tam stretol svojho bratranca Earla, ktorý počúval rock, a s ním sa Ice-T začal zaujímať o heavymetalovú hudbu. Navštevoval Crenshaw High School a práve tam dostal prezývku Ice-T. Začal čítať romány Iceberg Slim a potom to recitoval svojim priateľom, ktorí mu potom začali hovoriť: Yo, kopni ešte niečo od Ice, T – odtiaľ jeho neskoršie umelecké meno.

Strávil dva roky a dva mesiace v armáde, len aby mohol podporovať svoju vtedajšiu priateľku, matku LeTesha a tiež LeTesha.

Počas pobytu v armáde sa začal zaujímať o hip-hop a po prepustení z armády sa začal venovať hudobnej kariére.

Kariéra

Ice-T je teraz slávnym hudobníkom a hercom, má na konte sedem sólových štúdiových albumov, pričom debutový album s názvom Rhyme Pays vyšiel v roku 1987. Odvtedy má na konte niekoľko úspešných vydaní – Power v roku 1988, ktorý získal platinový status, Ľadovec/Sloboda prejavu... Len sledujte, čo hovoríte! v roku 1989 a Home Invasion, vydaný v roku 1993, zatiaľ čo jeho posledný sólový album vyšiel v roku 2006 s názvom Gangsta Rap.

Je tiež známy tým, že je spevákom a skladateľom heavymetalovej skupiny Body Count, pričom vydal sedem štúdiových albumov – s debutom Body Count, vydaným cez Sire Records v roku 1992, skupina pokračovala v medzinárodnom úspechu so singlom Cop Killer, ktorý vyvolalo veľa kontroverzií. Ich posledný album bol Carnivore, ktorý vyšiel začiatkom roka 2020.

Pokiaľ ide o herectvo, Ice-T je svetu známy ako detektív Odafin Tutuola z televízneho kriminálneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit, ktorý stvárňuje od roku 2000.

Má viac ako 50 filmových a televíznych titulov – jeho prvou hlavnou úlohou bola postava Jacka Masona vo filme Surviving the Game v roku 1994. Známy je aj ako Miguel v akčnom filme Crossed the Line (2014) a ako Chesterfield v akčnom filme. Bloodrunners (2017), medzi mnohými ďalšími filmami a televíznymi seriálmi.

Osobný život Ice-T, čistá hodnota

Od roku 2002 je ženatý s modelkou plaviek Nicole 'Coco Marie' Austin, v roku 2015 sa im narodilo prvé spoločné dieťa Chanel. Okrem Chanel a LeTesha má Ice-T syna Tracy Marrow Jr s Darlene Ortiz. , prvá cover girl rapu.

Od problematického detstva až po celebritu Ice-T dosiahol toľko, že jeho majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na 40 miliónov dolárov.