25-ročná priateľka 74-ročného Dona McLeana – Paris Dylan

Paris Dylan je instagramová modelka známa aj ako Paris Roxanne, ktorá sa však preslávila najmä tým, že sa v rokoch 2011-2012 zúčastnila na sumcoch s basketbalistom Chrisom Andersenom a že je súčasnou priateľkou Dona McLeana, slávneho amerického speváka a skladateľa. .

ObsahRaný život a rodina

Paris Roxanne Dunn sa narodila 21. februára 1994 v Riverside v Kalifornii v USA, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Vychovali ju rodičia spolu s mladšou sestrou Courtney Crone, ktorá je teraz profesionálnou pretekárkou, v roku 2018 vyhrala Courtney triedu Formula Speed ​​2.0. Paris sa od svojich raných rokov tešila z modelingu a snívala o tom, že sa mu bude venovať profesionálne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tento sa volá ‚Paríž prestaň robiť selfie a pomôž priniesť potraviny‘ 🤷‍♀️ #sunnyday

Príspevok zdieľaný používateľom Paríž (@parisdylan550) 8. februára 2020 o 14:20 PST

Vzdelanie

O Parížskom vzdelaní sa vie len málo okrem toho, že v roku 2012 absolvovala strednú školu. Nezapísala sa na žiadnu vysokú školu, namiesto toho sa venovala modelingovej kariére.

Kariéra

Paris začala uverejňovať svoje fotografie na svojom instagramovom účte v roku 2011, čím si získala veľkú pozornosť publika a čoskoro dosiahla prvý míľnik 100 000 odberateľov v roku 2012. Od roku 2020 profilu sleduje viac ako 500 000 ľudí. Vytvorila si aj svoj kanál YouTube, ale s nahrávaním nových videí tam nebola veľmi konzistentná.

Kontroverzia s Chrisom Birdmanom Andersenom a Shelly Chartier

Zapojenie sa do príbehu

Paris sa zaplietla do sumca so slávnym basketbalistom Chrisom Andersenom, prezývaným Birdman, ktorý hral za Denver Nuggets už v roku 2011. V decembri 2011 Paris komentovala Chrisov príspevok na Facebooku, nechala mu svoje číslo a požiadala ho, aby jej zavolal. Chris jej nezavolal, takmer si ani nevšimol jej správu, ale Shelly Chartier áno. Shelly je žena z Easterville v kanadskej Manitobe, ktorá sa niekoľko rokov nudila sedieť doma a starať sa o svoju invalidnú matku pripútanú na lôžko. Vzala si Parisovo telefónne číslo a napísala jej, akoby bola Chris Andersen, a Paris verila, že sa s ním rozpráva. Paris začala posielať svoje nahé fotky Shelly v domnení, že ich posiela Chrisovi.

Shelly sa rozhodla uzavrieť kruh a oslovila samotného Chrisa Andersena, poslala mu fotografie Paríža, ale napísala mu z falošného účtu. Chris a Paris spolu komunikovali cez Shelly, ani netušili, že stojí medzi nimi a ich korešpondenciou. Nakoniec Shelly navrhla, aby Paris prišla do Denveru, aby sa stretla s Chrisom, a zároveň Shelly informovala Chrisa, že sa s ním Paris príde stretnúť. Keď sa Chris a Paris stretli v reálnom živote, nemohli ani tušiť, že ich stretnutie zorganizovala Shelly. Paris klamala, že má 18, aj keď v skutočnosti mala len 17 a mala intímnosti s Chrisom.

Ďalšie vyšetrovania

Čoskoro potom, čo Paris opustila Chrisa, videla jeho fotky s inou ženou a začala písať urážky, obviňujúc ho z toho, že ju podvádza – stále nevedela, že si píše so Shelly. Keďže Shelly nevedela, ako sa zbaviť Paris, rozhodla sa ukončiť príbeh vydieraním Paris, vyhrážaním sa, že zverejní jej nahé fotografie online, a nakoniec to urobila. Keď Paris získala odkaz na jej zverejnené nahé fotografie, požiadala svoju matku, aby jej pomohla, a jej mama zavolala políciu. Vyšetrovanie čoskoro odhalilo všetkých troch ľudí zapojených do príbehu. Najprv bol Chris obvinený z držby detskej pornografie, ale čoskoro bol zbavený viny, keď podnikol kroky na zistenie skutočného veku Paríža. Shelly bola za svoje činy po priznaní viny v auguste 2015 uväznená na 18 mesiacov.

Hneď ako bola Shelly prepustená v roku 2016, Paris prišla na MTV a požiadala moderátorov relácie Catfish, aby sa dostali k Shelly, aby zabránili ďalšiemu prípadu jej lovu sumcov. Shelly súhlasila so stretnutím s moderátormi MTV a oznámila, že plánuje opustiť mesto so svojím manželom Robom Marku, hneď ako skončí podmienečné prepustenie. Paris stále trpí tým, že iní ľudia používajú jej nahé fotografie a vytvárajú si falošné účty s jej menom.

Osobný život, priateľ Don McLean

Paris randí s Donom McLeanom od roku 2017. Napriek rozdielu 49 rokov medzi hrdličkami Paris stále trvá na tom, že sa zamilovala do Donovej osobnosti, nie do jeho slávy alebo peňazí. Trvá na tom, že je veľkým fanúšikom hudby 60-tych a 70-tych rokov, a dokonca si vzala prezývku Dylan, pretože bola tiež veľkým fanúšikom hudby Boba Dylana.

Pár často zdieľa spoločné fotografie na svojich instagramových účtoch, zverejňuje obrázky z Donovho turné, dovolenkových dovoleniek atď. Často cestujú po celom svete, aj keď Don nemá žiadne koncerty – len radi navštevujú nové miesta a radi sa vracajú na miesta, kde už boli, ale veľa im chýba, preto Paríž vo Francúzsku navštívili viac ako päťkrát.

Kto je Don McLean?

Donald McLean III sa narodil 2. októbra 1945, teda vo februári 2020 má 74 rokov. Najviac ho preslávila jeho hitová pieseň American Pie, vydaná v roku 1971 – volajú ho aj The American Trubadour. Don začal svoju hudobnú kariéru v roku 1969, keď nahral svoj debutový album Tapestry.

5 standing ovations v Oxforde, AL

pridané Don McLean na Piatok 28. júna 2019

Celkovo Don vydal 21 štúdiových albumov, medzi nimi Homeless Brother (1974), And I Love You So (UK Release) (1989), You’ve Got to Share Songs for Children (2003). Jednou z jeho najnovších prác je štúdiovka Botanical Gardens (2018). Don stále koncertuje po celom svete a spolupracuje s takými talentovanými hudobníkmi ako Ed Sheeran a mnohými ďalšími.

Pred vzťahom s Paris bol dvakrát ženatý. Jeho prvá manželka Carol Sauvion, s ktorou sa Don oženil v roku 1969, zastáva pozíciu režisérky a výkonnej producentky dokumentárneho seriálu Craft in America vysielaného na PBS. Don sa rozviedol s Carol v roku 1976. V roku 1987 sa oženil s Patriciou Shnier, ktorá im porodila dve deti, Wyatta a Jackieho. Pár sa rozviedol v roku 2016, keď sa o Donovi prvýkrát hovorilo, že má pomer s Paris. Paris a Don však oficiálne potvrdili svoj vzťah až v roku 2017.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Paris má rada pastelové odtiene farieb, medzi jej obľúbené patrí levanduľová a veľmi svetložltá.
 • Jej obľúbeným zvieraťom je morský lev a ona túži mať jedného vo svojom bazéne.
 • má tiež rada slony, pretože ich považuje za krásnych, inteligentných a starostlivých.
 • Jej obľúbená hudobná skupina všetkých čias je Monkees, jej obľúbená pieseň od Monkees je Daydream Believer.
 • Čo sa týka moderných kapiel, rada počúva Coldplay.
 • Prvým hudobným koncertom, ktorý navštívila ako dieťa, bola show Alice Coopera, keďže bola jeho a jeho hudbe dlhoročnou fanúšičkou, takže keď mala Paris sedem rokov, jej otec ju vzal do Las Vegas, aby videla Alice's show.
 • Veľmi rada sledovala aj šou Rage Against the Machine, ktorú navštevovala so svojou sestrou.
 • Jej obľúbený herec je Mike Mayers.
 • Jednou z Parisových vášní je sledovanie svadobných šou, pretože miluje svadobné šaty, svadobné obrady atď.
 • Jej obľúbená herečka a idol krásy je Jean Harlow .
 • Jej obľúbená karikatúra od Disney je Kráska a zviera.
 • Podstúpila plastickú operáciu, dala si urobiť prsné implantáty.

Vzhľad, štýl oblečenia

Paris má dlhé tmavohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 120 libier (54 kg), jej vitálne štatistiky sú 36-24-36. Čo sa týka štýlu obliekania, má rada svetlé farby a rada nosí vysoké opätky a krátke šaty. Tiež rada zvýrazňuje svoje krivky, takže ju často vidieť v obtiahnutých džínsoch či nohaviciach atď.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 vlastní Paris čisté imanie odhadované na viac ako 500 000 dolárov, zatiaľ čo jej priateľ Don McLean má akumulovaný čistý majetok odhadovaný na viac ako 50 miliónov dolárov. Vlastní tiež niekoľko domov v Kalifornii, ako aj svoje hlavné bydlisko v Camdene v štáte Maine, veľký dom s 300 akrami záhrady. Don je údajne stále zarábať až 500 000 dolárov za rok.