18,7 milióna sledovateľov IG – Kto je NAOZAJ Loren Gray? Wiki

ObsahÚvod

Ak by vám niekto pred niekoľkými rokmi povedal, že sa človek môže stať známym vďaka videám na internete, ktoré si synchronizujú pery, pravdepodobne by ste si mysleli, že sa zbláznil. A potom prišiel Loren Grey. Vďaka jej krásnym modrým očiam a charizmatickej osobnosti ju mnohí milovali na sociálnych sieťach už vo veľmi mladom veku. Ale kto v skutočnosti stojí za týmito dokonalými obrázkami?

Skorý život

Loren Grey Beech sa narodila 19. apríla 2002 v Pottstowne v Pensylvánii USA mame kaderníčke a otcovi biológovi. Málo sa vie o jej mladších rokoch okrem toho, že sa vzdelávala doma.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

svetlo modrá

Príspevok zdieľaný používateľom loren šedá (@loren) 8. marca 2020 o 11:19 PDT

Na Twitter sa pripojila v marci 2013 a v nasledujúcom roku sa prihlásila do YouNow. Keď bola Musical.ly aktivovaná v roku 2015, bola medzi prvými ľuďmi, ktorí si založili účet, a tieto okolnosti jej rýchlo pomohli dosiahnuť online slávu.

Kariéra

Gray sa pripojil k Musical.ly v 6thstupňa a čoskoro si získal veľkú sledovanosť. Vďaka svojej povesti dievčaťa od vedľa sa stala populárnou aj na Instagrame. Jej nové zárobky jej pomohli presťahovať sa do Los Angeles v Kalifornii, aby mohla pokračovať vo svojej kariére (a niekto by tvrdil, že je to vážnejšie). V roku 2016 bol Gray nominovaný na Choice Muser na Teen Choice Awards.

Svoje prvé hudobné video objavila v roku 2017, keď pracovala pre anglického popového speváka HRVY na jeho skladbe Personal. Neskôr v tom istom roku bola súčasťou zostavy jarného DigiTour 2017 spolu s Tylerom Brownom, Nathanom Triskom, HRVY a Blakeom Grayom. V auguste budúceho roka vydala svoj debutový singel My Story pod nahrávacou spoločnosťou Virgin Records, s ktorou podpísala zmluvu v marci. Jej prvý singel je založené na jej kamarátku, ktorá sa ‚stále zamilovala do nesprávnych ľudí.‘ V tom istom roku bola opäť nominovaná na Choice Muser a v novembri vydala svoj druhý singel Kick You Out.

Túto pieseň produkoval Ido Zmishlany, americký hudobný producent, ktorý pracoval pre umelcov ako Demi Lovato, Imagine Dragons a The All-American Rejects.

Do konca toho roku vydala aj svoj tretí singel Queen a videoklip k piesni vyšiel začiatkom roka 2019 a od februára 2020 získal viac ako 12 miliónov videní. V januári 2019 sa objavila na Singel Lost King s názvom Anti-Everything a v ten istý mesiac si vyslúžila nominácie na Social Star Award na 2019 iHeart Radio Music Awards.

V apríli toho istého roku sa spojila s Nijou a Ivy Adara a vydala ďalšie dve piesne, Lie Like That a Options, obe produkoval Captain Cuts a v auguste pieseň s americkým rapperom Saweetie.

Od marca 2020 sa jej najnovšie objavilo v hudobnom videu Taylor Swift k skladbe The Man. Gray bol nominovaný na VMA, People’s Choice Awards a Teen Choice Awards. Bola aj v Seventeen Magazine a Teen Vogue. Pokiaľ ide o jej prítomnosť na sociálnych sieťach, v marci 2020 mal jej Instagram viac ako 18 miliónov sledovateľov a približne 350 000 sledovateľov na Facebooku.

Osobný život

Gray má tendenciu zdieľať všetko so svojimi fanúšikmi a publikom. Jej otec prevádzkuje účet na Instagrame pod používateľským menom naozajlorensdad , na ktorej často zverejňuje fotografie svojej dcéry a ďalších členov rodiny – vrátane jej staršej nevlastnej sestry prostredníctvom jej otca menom Jordan Beech – pričom svoje meno stále zachováva v súkromí. V marci 2020 má jeho profil takmer 200 000 sledovateľov. Mala Pomorana menom Angel Pom, ktorý mal vlastný účet na Instagrame s viac ako pol miliónom sledovateľov.

Angel Pom by v roku 2019 bohužiaľ zomrel a Gray privítala svojho nového psa, Smudge Pom, ktorý je rovnakého plemena, ale jej obľúbené zvieratá sú leňochy! Jedným z jej obľúbených umelcov je Eminem.

Jej najväčším koníčkom je sledovanie relácií o pečení. Za svoj najväčší skrytý talent označuje vedieť odrecitovať abecedu.

Gray začala randiť s mladším bratom slávnej hviezdy sociálnych médií Jamesa Charlesa, Ianom Jeffreym, v roku 2018, no pár sa rozišiel v roku 2019. Chodila aj s ďalšími hviezdami sociálnych médií, ako sú Juwany Roman, Harvey Music a Joey Kisluk. Vďaka svojej internetovej sláve je pre mnohých považovaná za vzor. Zatiaľ sa snaží zachovať si imidž dobrého dievčaťa a pôsobí pomerne skromne a charizmaticky, no tisíce dievčat z celého sveta sa snažia kopírovať jej vzhľad a štýl.

Čiastočne je to spôsobené jej náboženským presvedčením, keďže sa zo všetkých síl snaží viesť zbožný životný štýl. Často hovorí o tom, ako ju niektorí ľudia počas jej vzostupu k sláve podporovali a vždy ju držali späť, iní ju kyberšikanovali a označovali ju za anorektickú a škaredú, pričom tvrdili, že mala za sebou veľa operácií. Odišla zo školy a pokračovala vo vzdelávaní, kým sa učila doma, aby sa vyhla šikanovaniu a ohováraniu.

Čistý majetok

Lorenin čistý majetok je založený na jej účtoch na sociálnych sieťach s kumulatívnym počtom viac ako 60 miliónov sledovateľov.

Popri svojej modelingovej a hudobnej kariére využíva svoje profily na predaj tovaru a má mnoho sponzorovaných obchodov. Takže začiatkom roku 2020 a ešte nie 18, jej čisté imanie odhadujú zdroje na viac ako 300 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Gray je pomerne štíhla a meria 5 stôp 8 palcov (1,74 m) na výšku, s hmotnosťou okolo 130 libier (58 kg) a vitálnymi štatistikami 34-25-35, veľkosť podprsenky 32B. Jej veľkosť topánok je 8 (USA) a veľkosť šiat 4 (USA). Jej najvýraznejšími črtami sú však jej veľké modré oči v tvare jej blond vlasov.