16-ročná tanečnica Bailey Sok – Čo o nej vieme? Wiki

ObsahKto je Bailey Sok a čo o nej vieme? Wiki Bio

Bailey Sok sa narodila v Kalifornii v USA 24. februára 2004, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Bailey je tanečnica a učiteľka tanca, herečka a choreografka, možno najznámejšia vďaka účinkovaniu v Zoe Valentine Televízny seriál a účinkovanie v šou America's Got Talent.

Raný život a vzdelanie

Bailey bola vychovaná v Kalifornii jej matkou, zatiaľ čo o jej otcovi, ktorý sa nezdá byť súčasťou rodiny, nie je nič známe. Bailey má dve sestry menom Kylie a Britney.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

sme formovaní našimi myšlienkami. stávame sa tým, na čo myslíme.

Príspevok zdieľaný používateľom bailey✨ (@baileysok) 17. marca 2020 o 8:13 PDT

Keď mala tri roky, jej matka chcela zapísať Kylie do tanečnej školy a ona dostala ponuku, aby zadarmo zapísala aj Baileyho, pričom zaplatila len jedno dieťa. Bailey sa najprv naučila stepovať a debutovala na pódiu ako päťročná a v nasledujúcom roku začala súťažiť. Vo veku 10 rokov sa zoznámila so svojou kamarátkou Kaycee Rice a video, v ktorom obaja tancujú na pieseň Anaconda, si na YouTube pozrelo viac ako 40 miliónov krát.

Bailey sa v roku 2019 zapísala online na stredoškolské štúdium, pretože je veľmi zaneprázdnená a po maturite neplánuje ísť na vysokú školu.

Kariéra ako tanečník

Vo veku 11 rokov začala Bailey tancovať pre skupinu Dance Precisions a potom prešla na Just Plain Dancin’. Vo veku 14 rokov išla na svoje prvé turné s názvom The Pulse on Tour a po návrate začala navštevovať hodiny herectva a začala trénovať hlas. Začala sa učiť tancovať súčasný a baletný tanec, keďže doteraz sa venovala prevažne hip hopu a jazzu.

Bailey uviedla, že osoba, ku ktorej vzhliada, je Melvin Timtim, člen a vedúci tanečnej skupiny S-Rank. Vo februári 2019 tancovala s tanečným inštruktorom Mattom Steffaninom a video, na ktorom títo dvaja spolu tancujú, bolo na YouTube zhliadnutých viac ako 20 miliónov krát, zatiaľ čo dve z ich ďalších videí videli obe viac ako 10 miliónov krát. Bailey tancovala s mnohými slávnymi ľuďmi, zatiaľ čo ona a Ellen Kim a Eileen Harman tancovali na úvodnom vystúpení svetového finále videohry League of Legends v roku 2018, pričom video z ich vystúpenia videlo viac ako 173 miliónov krát.

Bailey bola nominovaná na niekoľko ocenení, ako napríklad Industry Dance Award pre obľúbenú tanečnicu v roku 2017, a vyhrala Arena Award za vychádzajúcu hviezdu roka v roku 2019. Od roku 2019 hosťuje a vyučuje na vysokých školách, napríklad v Južnej Kórei , Japonsku a Austrálii.

Obe sestry Bailey sa stali profesionálnymi golfistami a navštevujú golfovú školu. Presvedčili Bailey, aby otestovala svoje vlastné schopnosti v golfe, a hoci sa ukázalo, že v ňom nie je až taká dobrá, stal sa jej hlavným koníčkom a tanečné rady často vymieňa za golfové rady.

Bailey je tiež herečka, ktorá začala svoju hereckú kariéru v roku 2017 stvárnením Sary v televíznom seriáli The Neighborhood Kiddos v roku 2017, pričom uznanie získala až v roku 2019, keď hrala Viv Anderson v druhej epizóde ôsmej sezóny televízneho seriálu. Zoe Valentine – séria sleduje Zoe Valentine (Anna Cathcart), ktorá sa po tom, čo jej sestra zomrela na rakovinu, teraz snaží zostať pozitívna a zapadnúť do školy.

Bailey je tiež Hviezda Instagramu , keďže jej účet sleduje viac ako 1,4 milióna ľudí, pričom je tiež a YouTuber , ktorá spustila svoj kanál 17. marca 2014, ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 220 000 ľudí.

Milujte život a vzdelanie

V roku 2017 začali internetom kolovať klebety, že slávna tanečnica randí s kolegom Jasonom Hancockom po tom, čo si obaja všimli, že spolu trávia väčšinu voľného času. Jason aj Bailey sa obrátili na verejnosť a vyhlásili, že sú len blízkymi priateľmi v roku 2019, Bailey začala chodiť Kenneth Paul San Jose , filipínsko-americká tanečnica známa najmä súťažou v súťažnej šou World of Dance Filipíny, kde skončila na 3. mieste.

Ken sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 9. apríla 2002 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť.

Jeho otec bol tiež tanečník, ale zomrel v roku 2018, rok po diagnostikovaní rakoviny pľúc v štádiu 4, a jeho matka je Claudine San Jose Ken má brata menom Matthew. S tancom začal v roku 2014, najprv navštevoval hodiny hip hopu, zatiaľ čo v súčasnosti sa učí v niekoľkých štúdiách, ako je Millennium Dance Complex a Movement Lifestyle. Je tiež spevákom, keďže v apríli 2019 vydal svoju debutovú pieseň s názvom Lose Control.

Záľuby a iné záujmy

Bailey je fanúšikom filmového priemyslu, pričom jej obľúbenými hercami a herečkami sú Brandon Lee, Jet Li a Devon Aoki, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Battle Royal, In the Mood for Love a Lady Vengeance.

Rada tiež sleduje animované filmy, ako napríklad filmy od Disney a Studio Ghibli – niektoré z jej obľúbených sú Nausicaa z údolia vetra, Porco Rosso a Môj sused Totoro. Cestovanie je jej vášňou a už bola v mnohých ázijských krajinách ako Japonsko, India a Čína, ale aj vo Francúzsku a Taliansku v Európe. Rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom najradšej má mexické jedlo. Bailey je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa a mačku, pričom pri niekoľkých príležitostiach dobrovoľne pracovala so svojimi priateľmi v útulku pre zvieratá.

Vzhľad a čistý majetok

Bailey má 16 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,5 metra a váži okolo 42 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.